*** PROFESIONÁLNÍ OHŇOSTROJE, ODPALOVACÍ ZAŘÍZENÍ, PYROTECHNIKA ***

UNIVERZÁLNÍ NOSIČ KOMPAKTNÍCH BATERIÍ - VULKAN


Univerzální nosič kompaktních baterií VULKAN je určen pro zafixované uchycení kompaktních baterií (ohňostrojů) ve vertikálním směru s možností oboustranného náklonu (0° - 25° od vertikální osy). VUKAN se skládá ze dvou základních dílů - nosného rámu a koše s výkyvným mechanismem. Celá konstrukce je kovová a povrch je chráněn galvanováním.
 Kompaktní baterie se v koši fixují proti posuvném pohybu upínacím řetízkem (viz. obrázek níže). Na obou koncích je malá karabina, sloužící k ukotvení řetízku ke konstrukci koše.
Změna náklonu se provede po povolení 4 šroubů s madlem, kdy se pak koš pohybuje kolébavým pohybem do požadované polohy. Zafixování polohy se provede opětovným dotažením šroubů.
 Na dno koše doporučujeme položit karton či jinou podložku z důvodu eliminace poškození povrchové úpravy spodní části koše působením dusičňanů či hlíny z jednotlivých baterií po výstřelu.V rohových nosnících rámu jsou navařeny čepy, které umožňují skládání jednotlivých VULKANů na sebe (z důvodu využití místa pro skladování nebo při přepravě). Na obrázku vlevo je znázorněno, že VULKAN se může přepravovat přímo s uloženými kompaktními bateriemi.

Pro snadnou a rychlou přípravu na odpališti doporučujeme zavěsit na boční část koše sběrnici používanou u systému TIG UNI, kde jednotlivé baterie jsou už přímo napojeny na konektory sběrnice a po umístění na pozici odpálení se jen připojí kabel, který spojí sběrnici s odpalovacím modulem TIG 05R, který může být již naprogramovaný.

FOTOGALERIE

SOUBORY KE STAŽENÍ


Prospekt VULKAN
(PDF formát, velikost 3,25MB)

Tato stránka byla vygenerována dne 06.07.2021 v 18:49:00 hodin
Stránky vytvořil a spravuje Vladimír Plch, Copyright © 2006-2021 TIGER servis s.r.o.
Design založen na CSS šabloně od firmy Long2 Consulting - veškerá práva vyhrazena!
Web je hostován na serverech společnosti WEDOS


TIGER servis s.r.o. (sídlo firmy)
Přívozská 134/6
702 02 Ostrava, Česká republika
Vlastimil Kocourek (jednatel)
Zděchov 48
756 07 Zděchov (okr. Vsetín), Česká republika
Mobil: 00420 - 603 438 582
E-mail: KOCOUREK@TIGERSERVIS.CZ